215/55R16 Sava Eskimo Ice Lamell

100.48 

13 laos

13 laos

C
E
B
Laius

Kõrgus

Diameeter

Rehvimõõt

215/55R16

Rehvitüüp

Kiirusindeks

Koormusindeks

Veerevus

Märg püsivus

Rehvimüra

Rehvimüra märgistus

XL

Lumi

Jää

Tootja

Tootekood: 547109SV Kategooria:

Kirjeldus

Sava Eskimo Ice rehve toodetakse Goodyeari tehases ja antud mudeli taga on eelmise Goodyear´i muster ja vorm ehk üks ühele Goodyear UltraGrip Ice+ rehvid.

Tehnoloogiad

 

Goodyear tõi turule uue, põhjamaise talve jaoks sobiva lamellrehvi Sava Eskimo Ice , mis saavutas Soomes asuva sõltumatu instituudi Test World katsetustes konkurentidega võrreldes silmapaistvaid tulemusi. Sava Eskimo Ice üldine võimekus on konkurentide omast 8% parem, pidurdusteekond märjal teel aga koguni 11% lühem.

 

Aastatepikkuse arendustöö järel toob Goodyear turule esimese spetsiaalselt põhjamaade jaoks mõeldud talvise lamellrehvi Sava Eskimo Ice, mis pakub tänu ActiveGrip tehnoloogiale silmapaistvaid omadusi. Uus Goodyeari talverehv on konstrueeritud just äärmusliku põhjamaise talve jaoks, mida võib kohata näiteks Soomes, Rootsis, Norras, Eestis, Lätis ja Leedus. Just nendele turgudele mõeldud Sava Eskimo Ice tagab suurepärase haarduvuse ja juhitavuse lumisel ja märjal teel, kuid eriti hästi ilmnevad selle eelised jäisel teekattel.

Sava Eskimo Ice on uusim täiendus talviste tipptasemel naast- ja lamellrehvide seeriasse, pakkudes riikides, kus on arutluse all naastrehvide kasutamise piiramine, sõidukijuhtidele parimat pidurdusvõimet, kindlustunnet ja juhitavust igasugustes talvistes oludes nii maapiirkonna kitsastel teedel kui ka suurlinnades.

Sava Eskimo Ice on välja töötatud spetsiaalselt põhjamaise talve jaoks. „Saame uhkusega kinnitada, et see pakub igasugustel talvistel teedel konkurentidega võrreldes paremat sooritusvõimet. Sava Eskimo Ice tagab igakülgselt head sõiduomadused ning on ka pidurdusvõime ja juhitavuse poolest teistest üle

Uus Sava Eskimo Ice võistles sõltumatu organisatsiooni Test World jõuproovil peamiste konkurentidega ning saavutas muljetavaldavaid tulemusi:

põhjamaistel teedel üldine sooritusvõime tervelt 8% teistest parem

3% lühem pidurdusteekond lumel 

3% parem juhitavus jääl

11% võrra lühem pidurdusteekond märjal teel

 

 

Lisainfo

Laius

Kõrgus

Diameeter

Rehvimõõt

215/55R16

Rehvitüüp

Kiirusindeks

Koormusindeks

Veerevus

Märg püsivus

Rehvimüra

Rehvimüra märgistus

XL

Lumi

Jää

Tootja