Järelmaks

Järelmaks

Meie juurest rehvide ostmisel on Teil võimalik kasutada järelmaksu. Järelmaksuga ostes ei pea ostu eest tasuma kohe vaid saate maksed hajutada.

Mrehvid.ee e-poes saad kauba eest tasuda järelmaksuga just Sulle sobivas suuruses kuumaksetega.
Järelmaksu taotlused saad esitada mugavalt otse e-poe ostukorvist.

Sõida turvaliselt uute rehvidega juba täna!

Maksa 3 osas:
Indivy

 

Järelmaks ilma lisakuludeta! Tagastate sama palju kui võtate, mitte sentigi rohkem. Kulud on null! 0 € sissemakse: 0 € lepingutasu: 0 % intress

ostukorv 75-2500€

periood: 3 kuud (esimene osamakse järgmisel kuul)


Järelmaks:

 

Soodsad järelmaksupakkumised mitmelt krediidiandjalt ja seda vaid ühe lihtsa taotlusega

Järelmaks:

periood: 3-72 kuud

ostusumma: kuni 10 000€

intress: 11,9%

lepingutasu: 10€

lepingu haldustasu: 0,9€ kuus

Kuid ole tähelepanelik! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksu lepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga. 

 

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just ESTO järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest ESTO järelmaksu link. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

ESTO järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

ESTO järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).

ESTO järelmaksu tingimused on järgnevad:

           Intress 9.9% 
Lepingutasu 0€
Periood kuni 5 aastat

ESTO järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. ESTO järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule. 

Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodetetarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 799-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 9.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 19.53%, kuumakse suurus 39.88 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 957.12 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.

 

ESTO 3-osaline makseviis – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks ilma ühegi lisatasuta!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID, Mobiil-ID lahendusega või ID-kaardiga.

Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.

Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.

ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 3 makseviisi tingimused

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.

ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud.

ESTO 3-osalise makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.

E-mail: info@esto.ee

Telefon: (+372) 622 52 52