205/55R16 Yokohama Bluearth Ae51 Suverehv

76.10 

32 laos

32 laos

B
A
B
Laius

Kõrgus

Diameeter

Rehvimõõt

205/55R16

Rehvitüüp

Kiirusindeks

Koormusindeks

Veerevus

Märg püsivus

Rehvimüra

Rehvimüra märgistus

Lumi

Jää

Tootja

Tootekood: 5791LAT Kategooria:

Kirjeldus

BluEarth-GT (Grand Touring) on uue konstruktsiooni ja asümmeetrilise turvisemustriga väga vastupidav rehv, mis on loodud inspireerivateks ja ohututeks sõitudeks.

STABIILSUS JA SUUREPÄRANE HAARDUVUS
Kolm stabiilset keskmist plokirida tagavad suurtel kiirustel sõites sõidusuuna stabiilsuse. Ploki teravad sisselõiked muudavad need jäigemaks, välgukujulised sooned aga parandavad haarduvust.

KÕRGEM TURVALISUSE TASE
Nii otse sõites kui ka pööretel libisemisvõimaluse vähendamiseks modelleeriti neid olukordi arvutis. Saadud tulemusi arvesse võttes leiti, et AE51 parameetrid on selles osas oluliselt paremad kui eelmisel mudelil AE50.

KVALITEETSEM KUMMI KOOSTIS
Rehvi kummisegu valmistamisel kasutatakse ainulaadset Yokohama välja töötatud A.R.T (Advanced Reaction Technology) koostisosade segamise tehnoloogiat, mis tagab ränidioksiidi ühtlasema jaotumise kummimassis. Tänu sellele väheneb pidurdusteekond märjal teekattel ning samaaaegselt ka kütusekulu.

VASTUPIDAVAM JA KERGEKAALULISEM
Täiustatud karkassi konstruktsioon tagab nii suurema vastupidavuse kui ka väiksema rehvi kaalu, mis tähendab pikemat kasutusiga ja väiksemat kütusekulu.

Lisainfo

Laius

Kõrgus

Diameeter

Rehvimõõt

205/55R16

Rehvitüüp

Kiirusindeks

Koormusindeks

Veerevus

Märg püsivus

Rehvimüra

Rehvimüra märgistus

Lumi

Jää

Tootja