Loe lähemalt Winruni naastrehvi kohta

Winruni naastrehvid on ideaalsed juhile, kes vajab ka kõige jäistemates tingimustes parimat pidavust. Tänu kõrgele naastude hulgale, mis jääb sõltuvalt rehvi suurusest 200 ja 260 vahele, võid olla kindel, et auto püsib kindlalt teel nii maanteedel kui ka libedatel metsavaheteedel.

Rehvidel kasutatav naastumuster ja kõrge naastude arv tähendab, et need pakuvad parimat võimalikku pidavust nii musta jää puhul, kui ka vesistes, kuid samas jäistes, tingimustes sõites. Sarnaselt teistele naastrehvidele sobivad Winruni talverehvid eriti hästi juhtidele, kelle igapäevasõitudest möödub suur osa kõrvalmaanteedel ning asulavälistes piirkondades.

Winruni rehvide puhul tasub tähele panna ka atraktiivset hinna-kvaliteedi suhet, muutes need heaks valikuks juhile, kes otsib kvaliteeti mõistliku hinna eest. Taskukohase hinnataseme saavutamiseks pole seejuures aga tehtud kompromisse kvaliteedi arvelt – Winruni rehvid pakuvad rohkem naaste kui enamused premium-klassi tootjate mudelid ning võrreldes mitmete teiste Hiina tootjatega on rehvide eluiga paremal tasemel.

Näitan ainukest tulemust